Byli jste na nejznámější výstavě šperků?

Pokud se řekne slovo šperk, každý si pochopitelně představí doplněk každé moderní ženy, který výrazně podpoří její krásu. Ano, to je jasný příklad dokonalého využití šperků. Ty se ale nemusí nutně jenom nosit, jelikož je lze i obdivovat. A kde, třeba v Jízdárně Pražského hradu. Právě zde se totiž uskutečnila jedna z nejvíce unikátních výstav tohoto druhu. Jmenovala se Cartier – výstava šperků. Už právě samotný název jasně ukazuje, v čem byla unikátní. Nejednalo se o výstavu tuctových šperků, ale jednalo se pochopitelně o vytavování modelů této známé šperkařské firmy. A ta dnes patří k nejdražším, ale rozhodně také k nejunikátnějším na našem trhu, není se čemu divit.

Pouze na unikátních místech

Musíme říci, že tato výstava dostala název The Power of Style a kdo na ní byl, ten rozhodně musí jasně potvrdit, že byla jedním slovem naprosto unikátní. Je to mimo jiné dáno i tím, že se dané šperky nevystavují jenom tak, kdekoliv. Praha, konkrétně potom Pražský hrad měl tu čest zařadit se k místům, jako je Metropolitní muzeum v New Yorku, nebo výstavní síně v Pekingu, Tokiu, Londýně nebo v Paříži, kde se výstava The Power of Style také konala. Už to jasně ukazovalo, že Cartier rozhodně není žádnou tuctovou firmou a že její šperky jsou spojeny s jedinečností. A to se na výstavě potvrdilo. Kdo byl, ten je jistě nadšený ještě nyní.

Mnoho zajímavých modelů

Pokud se na danou výstavu s názvem The Power of Style podíváme ještě o něco blíže, je třeba říci, že se zde vystavovalo mnoho zajímavých modelů. Tím číslem byl počet 350. Přesně tolik unikátních šperků od značky Cartier mohl vidět každý, kdo se rozhodl se této unikátní výstavy zúčastnit. Cílem bylo nejenom prezentovat značku jako takovou, ale ukázat i to, co vše dokáže šperkařský mistr, pokud má zkušenosti, nápady, i správné vybavení a pomůcky.